відкриваю "закритий" форум
Thread poster: Vladimir Dubisskiy
Vladimir Dubisskiy
Vladimir Dubisskiy
United States
Local time: 12:42
Member (2001)
English to Russian
+ ...
Jun 15, 2009

Знаю, що багато відвидувачів українського форума професійно володіють російською на рівні робочої мови.
Я відкриваю закритий (тому що "відкритий" прозетовське керівництво відкрити не дозволили, вважаючи що тематика "не є загальноцікавою"...
See more
Знаю, що багато відвидувачів українського форума професійно володіють російською на рівні робочої мови.
Я відкриваю закритий (тому що "відкритий" прозетовське керівництво відкрити не дозволили, вважаючи що тематика "не є загальноцікавою")) ФОРУМ, ПРИСВЯЧЕНИЙ "НЕФТЯНЦІ". Він буде (спочатку) англо-російський - тільки через те, що кілька проектів, які зазаз тривають (і де я працюю) мають за робочі мови саме англ. та російську.
Щоб брати участь у закритому форімі треба мати запрошення від засновника - тому я прошу тих, хто має інтерес або перекладає "нефтянку" відгукнутися тут, або на відповідній сторінці російського форума, або написати мені персонально, щоб я запросив.
Запевняю, що участь - для тих хто перекладає по тематиці, або бажає то робити - буде корисною (з усіх боків)

[Edited at 2009-06-15 06:33 GMT]
Collapse


 
Olga Dyakova
Olga Dyakova  Identity Verified
Ukraine
Local time: 20:42
Spanish to Russian
+ ...
Володимире, запросіть мене, будь ласка :) Jun 15, 2009

*

 
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 20:42
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
А в тематиці передбачається тільки нафта, Jun 15, 2009

чи газ теж?

Запросіть, будьте ласкаві, й мене!


 
Vladimir Dubisskiy
Vladimir Dubisskiy
United States
Local time: 12:42
Member (2001)
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
обов"язково Jun 19, 2009

Шановні! Запрошу з задоволенням. Тільки як то відбудеться з запізненням - напишіть мені vlol sobaka comcast krapka net

 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 20:42
Member (2008)
English to Russian
+ ...
me too Jul 1, 2009

.

 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

відкриваю "закритий" форум







Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »